Imobilaizeru uzstādīšana

Imobilaizeris – tā ir papildus sistēma, lai aizsargātu Jūsu automašīnu.
 • Ļauj pieslēgt klāt vēl dažādus dzinēja bloķēšanas ķēdes;
 • Strādā neatkarīgi no signalizācijas;
 • Ir speciālais breloks, kuru Jūs nēsājat līdzi.
 • Imobilaizers ievērojami palielina aizsardzību pret automašīnas aizdzīšanu. Līdz ar to, ja gadījumā Jums tiek nozagtas atslēgas un signalizācijas breloks, tad iedarbināt dzinēju bez imobilaizera breloka nav iespējams;
 • Kā arī, ja Jūs esat jau automašīnai atslēdzis signalizāciju un to jau iedarbinājis, tad pretlaupīšanas funkcija neļaus noziedniekiem aizdzīt automašīnu. Tāpēc tiek rekomendēts imobilaizera breloku neturēt kopā ar automašīnas atslēgām.
Uzstādot pie mums šīs sistēmas, Jūs saņemsiet:
 • Garantiju uz aparatūru un izpildītu darbu;
 • Sistēmas atbilstību apdrošīnāšanas kompaniju prasībam;
 • Izzīņu, priekš apdrošināšanas kompanijas;
 • Pilnu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu (remonts, iespēja samainīt vai salabot pultīs vai tikai korpusu);
 • Kvalitātīvu uzstādīšanu un servisu.
*Iepriekš pierakstīties uz uzstādīšanu vai remontu var darbadienās no 9.00 līdz 18.00 jebkurā Jums ērtākā laikā.

*Pēc klienta vēlēšanās ir iespējams uzstādīt jebkuru apsardzes sistēmu.

 
Bezkontaktais Imobilaizeris “KODINIS”Kā arī signalizācijas CODEperfect, immobilaizeri KODINIS IMB5 ir uzskatām, drošas un pieejamas sistēmas, turklāt funkcionāli papildinot citas dārgākas sistēmas. Viena no šīm funkcijām ļauj ID kartiņām un sistēmas imobilaizera blokam uzturēt divvirzienu rādiosakarus, izmantojot dinamisko kodu 2.4Ghz diapazonā. Tādā veidā ieslēgšanas/izslēgšanas bloķēšanas signāla pārraide noziedzniekiem ir nemanāma. Šī īpašība kā arī “autosignalizācijas pogas” funkcija nodrošina papildus automašīnas aizsardzību no aizdzīšanas un vadītāja “izmešanas” no automašīnas.
 Pandect imobilaizeri automašīnas pretaizdzīšanu nodrošina ar dzinēja bloķēšanu, kas tiek vadīts ar mazu breloku-tableti. Šo tableti vienmēr vajag turēt pie sevis, nevis atstāt automašīnā, lai sistēma varētu atpazīt auto īpašnieku un veikt dzinēja atbloķēšānu. Ja autozaglis iekļūst automašīnā un tajā brīdī nav klāt tabletes, autozaglis dzinēju piedarbinās, bet tiklīdz uzsāks kustību tā dzinējs bloķēsies. Šādā veidā autozaglim nebūs iespējams aizdzīt automašīnu ja viņam nav immobilaizera tabletes.
 IGLA – pasaulē pirmā revolucionārā jaunās paaudzes pretaizdzīšanas sistēmas, kas bloķē dzinēju un citas automašīnas sistēmas caur auto rūpnīcas uzstādītajām ciparu līnijām CAN (rūpnieciski uzstādītiem elektrovadiem). Pieslēdzot šo sistēmu netiek bojāti elektro instalācija, attiecīgi netiek veikti vadu bojājumi vai pārrāvumi, kas savukārt ciparu signāliem ļauj brīvi pārvietoties neizraisot kļūdas auto rūpnieciskajā sistēmā, bet tajā pašā laikā pēc nepieciešamības bloķē izvēlētos blokus, mezglus. Šī sistēma ir absalūti droša jūsu automašīnai.
 

Papildinformāciju jūs varat saņemt pa tālruniem:
 • Serviss: (+371) 67702092
 • Veikals: (+371) 67205149
Vai pa e-pastu: info@autoapsardze.lv

LV 
⇒Signalizācijas
⇒Imobilaizeri