PANDECT IS350i
IS350

(Uzklikšķiniet, lai palielināt)

Cena:
115.00 EUR

Imobilaizers Pandect IS-350 ir jaunās paaudzes pretaizdzīšanas līdzeklis, kas ir paredzēts automobiļa aizdzīšanas novēršanai slēptas nokļūšanas ceļā, kā arī transportlīdzekļa sagrābšanas pretdarbībai gadījumā, ja notiek agresīvas darbības attiecībā uz īpašnieku. Doto imobilaizeri ir iespēja piemērot jebkuram mūsdienīgajam automobilim bez jebkāda kaitējuma nodarīšanas štatu elektroniskām sistēmām.

Sistēma ir veidota ar jaunās paaudzes integrālo risinājumu izmantošanu un ir realizēta augstākajā tehniskajā līmenī, ir ērta un droša ekspluatācijā. Automobiļa īpašniekam nav nepieciešamas jebkādas darbības priekš pretaizdzīšanas funkcijas deaktivēšanas. Radiokanāla darbības zonā sistēma veic dialoga augstātruma autorizācijas kodu apmaiņu frekvenču diapazonā 2.4 GHz starp breloku un bloķēšanas moduli, deaktivējot slēpto dzinēja bloķēšanu.

Visa identifikācijas dialoga procedūra notiek par milisekundes daļām, kas apgrūtina mēģinājumus ne tikai nolasīt kodus, bet arī vienkārši atrast tos ēterā vienā no 125 kanāliem, kas ir pielietojami diapazonā 2.4 GHz priekš datu pārraides. Izmantot automobili, kas ir aprīkots ar Pandect IS-350 imobilaizeri, var tikai tad, ja ir ieprogrammēts sistēmā breloks.

Ļaundariem neizdosies atklāt imobilaizera izmantošanas ārējas pazīmes, jo vadītājam nav nepieciešamības veikt jebkādas manipulācijas, tikai jāpārvieto breloks sakaru zonā. Breloka identifikācija ir iespējama ne vairāk kā 3-5 metru attālumā no automobiļa, kurš ir aprīkots ar imobilaizeru. Ir samazināts imobilaizera iedarbošanās laiks līdz 15 sekundēm, ja pirmās aizdedzes ieslēgšanas laikā nav breloka.

Instrukcija (Krievu valodā)
Produkta lapā ražotāja vietnē (Krievu valodā)


IS350 IS350 (Uzklikšķiniet, lai palielināt)

PANDECT IS570i
IS570

(Uzklikšķiniet, lai palielināt)

Cena:
142.00 EUR

Pretaizdzīšanas līdzeklis, kas ir paredzēts automobiļa aizdzīšanas novēršanai slēptas nokļūšanas ceļā, kā arī transportlīdzekļa sagrābšanas pretdarbībai gadījumā, ja notiek agresīvas darbības attiecībā uz īpašnieku.

Jauns imobilaizerā Pandect IS-570:
Iebūvēts regulējams kustības devējs (akselerometrs), kas dod iespēju realizēt automātiskās startēšanas un aizdedzes uzturēšanas funkcijas ar imobilaizera pretaizdzīšanas funkcijas saglabāšanu.

Trīs koordinātu devēja jūtības regulēšanas iespēja dod iespēju uzstādīt imobilaizeru absolūti jebkuram automobilim, novēršot kļūdainās bloķēšanas iedarbošanās iespējamību.

Pārsega un stop signālu vadības releja atbalsts. Iespēja pieslēgt līdz 3 papildus bloķēšanas radio-relejiem Pandect IS-110/112, kas ir izstrādāti uz Pandect IS-250 bāzes bloka pamata. Iespēja strādāt ar IS-250/350 modeļu brelokiem, kā arī ar brelokiem ar paplašinātu IS-47Х/57Х glabājamās informācijas protokolu.

Dotais imobilaizera modelis atbalsta darbu ar elektromehāniskās pārsega slēdzenes vadības moduli HM-05. Iespēja ieprogrammēt līdz 5 brelokiem.

Instrukcija (Krievu valodā)
Produkta lapā ražotāja vietnē (Krievu valodā)


IS570 IS570 (Uzklikšķiniet, lai palielināt)

LV 
⇒Code Perfect sērija
⇒Eaglemaster sērija
⇒Pandora
⇒StarLine
⇒Mistral
⇒Motosignalizācijas
⇒Kodinis
⇒Pilock sērija
⇒Secret TM
⇒LT-352
⇒Remostar IM-100
⇒Pandect
⇒IGLA
⇒StarLine
⇒SteelMate (Atpakaļ)
⇒SteelMate
(Atpakaļ+Kamera)

⇒SteelMate (Priekšu)
⇒SteelMate (24V)
⇒BENE
⇒Atpakaļskata kameras
⇒Aklās zonas sensori
⇒Sensori
⇒Kustības sensori
⇒Trieciena sensori
⇒Kombinēts sensors
⇒Speciālie devēji
⇒Sirēnas
⇒Pjezo minisirēnas
⇒Mehāniskais
⇒Durvju mehānismi
⇒Centrālās atslēgas interfeisi
⇒Durvju mehānismu komplekts
⇒Stikla pacēlāji
⇒Gaismas automātiskais bloks
⇒Bagāžnieka atslēgas atvēršanas mehānismi
⇒Akumulatoru aizsardzība
⇒Riepu kompresors
⇒CAN bus interface
⇒Releji
⇒Izolācijas lentes
⇒Slēdži, pogas
⇒Diodes, gaismas diodes
⇒Vadi
⇒Izolācijas caurules
⇒Drošinātaji
⇒Baterijas
⇒Autospuldzes
⇒Citas izejvielas
⇒Ivolga